KONST / Litografier / Färglitografi 13878587
nr 1387 8587
Martin Bradley
(f. 1931), Storbritannien
Färglitografi, Fågel. Signerad, numrerad 283/300. Motivet: 50x37cm, yttermått inklusive ram: 69x56cm
Martin Bradley, brittisk bildkonstnär född 1931.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 21:06:36
700 kr
800 kr
1.000 kr